1 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Matt Bevilacqua, Matt Poole
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Team B
|
Pierce Leonard, Samuel Fuller
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Rohan Small, Scott Mccartney
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Max Brooks, Dane Farrell
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Team D
|
Ben Johnston, Daniel Hart
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team B
|
Jon Kelly, Jay Furniss
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
William Budd, Pierre Caley
|
Heat 7 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Robert Fischer, Ky Hurst
|
Heat 8 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team G
|
Dev Lahey, Mackenzie Hynard
|
Heat 9 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Team C
|
Ethan Whiteman, Tim Foran
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Stewart Mclachlan, Edward Gourley
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Tim Kirkby, Ben Blakeney
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Bradley Doughan, Samuel Bull
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Jett Kenny, Cameron Cole
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Jye Lehmann, Troy Ham
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Team B
|
Leon Zagel, Zachary Orchard
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team C
|
Lachlan Bruce, Brent Kelly
|
Heat 8 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Beau Farrell, Dylan Newbiggin
|
Heat 9 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Christopher Hunt, Campbell Mcdonald
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Isak Costello, Daniel Collins
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Team A
|
Mitchell Roberts, Nathan Smith
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team C
|
James Porter, Jack Hansen
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Thomas Trembath, Nicholas Pluimers
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Team F
|
John Woods, Cameron Pyett
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Team C
|
Joel Bolewski, Mitchell Fagerstrom
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team C
|
Fletcher Davies, Kendrick Louis
|
Heat 8 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Team C
|
Adam Calo, James Southwell
|
Heat 9 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team C
|
Samuel Gill, Matthew Davis
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Daniel Neilson, Jack Robertson
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
Hayden Allum, Nicholas J Fox
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Jack Retty, Jeremy Doney
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Newport SLSC |
Team D
|
Lachlan Reid, Jayke Rees
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team D
|
Kody Innis, Jack Gray
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Stefaan Demopoulos, Beau Wheeler
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
Team B
|
Jason Evans, Joshua Maurice
|
Heat 8 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Team M
|
Liam A Kelly, Jack Curtis, Mitchell Scott
|
Heat 9 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Team G
|
Izaak Smith, Jake Little
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Benjamin Bolewski, Tait Brannock
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Surfers Paradise SLSC |
Team C
|
Nicholas Malcolm, Max Beattie
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Liam Ryan, Alexander Nash
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Shun Nishiyama, Jack Hornibrook
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Bronte SLSC |
Bronte Blue
|
Thomas Simpson, Keelan Bridge
|
Heat 2 |
0 |
|